Roztroušený život

7. května 2012 v 19:02 | orca
Právě jsem snědl jablko Jonagold 4145 Südtirol, nakoupeno v českém obchodě, ekologická stopa řekl bych stále v normě. Dočetl jsem Invalidní sourozence od Egona Bondyho (Zbyňka Fischera), rozečetl Ochlupení bližní a dočítám Kasparova 5 Moji velcí předchůdci a ještě jednu WC specialitu od J. Londona. V kontextu předchozích řádků to bude znít jako protimluv, ale nemám čas na čtení a hodně knížek mi vyloženě visí na seznamu na zádech. Teploty už šplhají přes 20 stupňů pana C, tudíž kolo se stává vhodným rekreačním prostředkem. Kamarád si koupil Ferrari, červené, splnil si sen. Mám jiné sny, ale tím neříkám, že červené auto není ok.
Hertha Berlín, si o víkendu vybojovala právo baráže ve fotbalové Bundeslize, což si myslím, že je větší úspěch než vyhrát místní 1. nejvyšší soutěž. Je stále ještě pivní? Když jsem načal aktuální sportovní dění, musím zmínit, že Boris Gelfand (IZR) vyzve k souboji o mistra světa v šachu Vishiho Ananda (IND), který již šest let úspěšně drží tento post. A do třetice zmíním jedno velmi pěkné lidské gesto Davida Navary (stále a opět znovu české šachové jedničky a člena klubu ELO 2700), který se rozhodl po postupu svého srdečního klubu Mahrla Praha do extraligy nadále hájit jeho barvy i na úkor vlastní finanční, prestižní a kvalitativní újmy, která mu vznikne rozvázáním (možná neprodloužením) smlouvy s 1. ŠK Novoborský. Jen na okraj zmíním, že zde hrál první desku, na které uhrál nejlepší výsledek v celé soutěži a dosáhl zde na titul mistra republiky, a přesto bude raději bojovat v barvách Mahrly Praha, který nejspíš bude mít ambice na klidné přežití.
Jelikož je zítra 8. 5. 2012, zavzpomínejme na všechny padlé a věřme, že všechno má v životě nějaký smysl, i když může být skryt za mlhou hustou, až ke krájení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ROZTROUŠENÁ SKLERÓZA- | 11. května 2012 v 5:35 | Reagovat

ROZTROUŠENÝ MOZEČEK PSEUDO-LÉKAŘSTVA...KDY ČUMÍ JAK VOLI...PÁNI PROFESOŘI A DOCENTI A OSTATNÍ PŘIBLBLÁ DOKTORSKÁ CHÁSKO-VÁS TAK PUSTIT K VAŠIM PRAVÝM VIBRACÍM,VY ZKURVENÍ , DEBILNÍ DIKTÁTOŘI.PRAVÝ LÉKAŘ JE JEDINĚ BŮH,VY S NÍM NEMÁTE SPOLEČNÉHO NIC,JEN PÝCHU A HNUS,PÁNI DOKTOŘI.

2 orca | 14. května 2012 v 18:21 | Reagovat

[1]: Šetři čas a intelekt a posuň se do jiného božího otvoru. díky

3 viděla jsem to- | 15. května 2012 v 10:17 | Reagovat

BENDO , JE TO V PRDELI...NEMŮŽU ANI PSÁT,MÁM MOC LEHKÝ RUCE.

4 už najatý kočí- | 21. května 2012 v 13:59 | Reagovat

říkával mi jako malé...tak couvni přece..přejedu tě a vaši mně dají do klády.....do klády mně dali,ne kočího pak,za co? Za ty snědé oči,za štíhlé kecy a šťavnaté bifteky,které jsem jídávala ráda......NOVICKA MÁ CO?!!!!!SESTRO ANNITO,CO???!  SESTRA JSEM BYLA PRACH MIZERNÁ,JAK ŘÍKÁVALA MÁ V PODSTATĚ BÝVALÁ KOMORNÁ....JÁ TEDY JSEM SEBE NEPŘEVYŠOVALA O NIC VÍC NEŽ ONI....NOVICKOUjsem působila pět let v klášteře na Svaté Hoře u Michalovců---měli tam jediné pozitivum...husté,červené mešní víno-MONTE BLANC....

5 miláčku neplač- | 22. května 2012 v 19:59 | Reagovat

NEJSEM JÁ TEN AGRESOT-NEJSEM JÁ TEN LUPIČ DUŠE-NEJSEM JÁ TEN,KDO TEBE NENÁVIDÍ---JSOU TO ONI-KDO TI IVO ZÁVIDÍ.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama